Granulu kamīni

 Granulu apkures kamīni bez centrālapkures pieslēguma ideāli būs piemērotas, ja Jums, būs jāapsilda viena telpa līdz pat 100m2,Granulu krāsni atliek vien pieslēgt pie dūmvada.

Granulu kamīni ir apskatāmi-ŠEIT

Granulu krāsnis un kamīni ar centrālapkures pieslēgumu

 Granulu krāsnis ar centrālapkures iespēju iekaro strauju popularitāti patērētāju vidū, jo atšķīrībā no granulu apkures katliem, granulu krāsnīm nav nepieciešama palīgtelpa, jeb nodalīta telpa no dzīvojamās platības, to var brīvi novietot viesistabā, līdz ar to var gūt estētisko baudījumu un apsildīt dzīvojamo platību, jo granulu centrālapkures kamīni ir pieslēdzami pie radiatoriem un var apkurināt līdz pat 180m2 lielu platību.

Centrālapkures granulu krāsnis ir apskatāmas-ŠEIT

Vdeo par centrālapkures granulu kamīnu apkures sistēmu-ŠEIT


Granulu katli

 Granulu katli ar centrālapkures funkciju būs piemēroti mājsaimniecības apsildīšanai, kuras platība, var būt pat līdz 500m2!

Šobrīd mēs piedāvājam granulu katlus EVA CALOR, kuri ir revolucionāri tādā ziņā, ka tiem granulu bunkurs ir apvienots ar pašu katlu, respektīvi, Jūs iegūstat maksimālu lietderības koeficentu (93.5%) un granulu katlu, kurš izceļās ar kompaktumu, varēsiet ievietot jebkurā Jums piemērotā palīgtelpā.

Granulu katli ir apskatāmi-ŠEIT

Pirkumu grozs