Preci, kas iegādāta mūsu interneta veikalā, piegādāsim Jums ērtā laikā. Saņemot pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu adresi un piegādes laiku. Latvijā nodrošinam BEZMAKSAS piegādi.

Mēs piegādāsim preci 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā. Preci piegādājam darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) laikā: 9.00 – 20.00. Ir iespējama preces piegāde sestdienās un svētdienās, iepriekš vienojoties ar mūsu firmas pārstāvi. 

 Ārpus Rīgas cena ir atkarīga no preces daudzuma, svara, gabarītiem un piegādes attāluma un dienas.

Orientējošo cenu par preču piegādi uz citiem Latvijas reģioniem Jūs varat noskaidrot sazinoties ar mūsu konsultantu Tel.+371 2 66 00 411


Preci nepiegādājam vietās, kurās transportlīdzeklim iebraukt aizliegts. Šādos gadījumos, veicot pasūtījumu, norādiet tuvāko vietu, kurā saņemt savu pirkumu. 

Smagas un lielgabarīta preces tiek piegādātas līdz ārdurvīm, vai līdz tuvākajai vietai, kuru var sasniegt kurjera transports. Piegāde uz dzīvokli vai istabu notiek par papildus samaksu. Ja kurjers nevar izkraut preci viens, viņš saņem palīdzību no klienta (ja Jums nav iespēja palīdzēt, lūdzu ziņojiet iepriekš). 

0
   

 .